در این مقاله انواع گوناگون رنگ موی سال 2021 را معرفی می کنیم که انشالله این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند و از مطالعه آن ها کاملا لذت ببرید. با فرا رسیدن سال 2021 انواع گوناگون رنگ های موی سال 2021 از سوی آن‌هایی که متخصصین زیبایی و آرایش هستند معرفی شده‌اند که شما می توانید با در نظر گرفتن رنگ پوست و بقیه خصوصیات ظاهری تان از میان این مدل های متنوع رنگ موی کاملا مناسب خود را انتخاب نمایید.

مشخص است که رنگ مو اثر به سزایی بر روی جذابیت ظاهری بانوان دارد پس بهتر است که در انتخاب کردن رنگ موی خودتان حساسیت مورد نیاز را خرج دهید. در ادامه انواع گوناگون و جدیدترین مدل‌های رنگ موی سال 2021 را می بینید که انشالله آن ها مورد پسند شما خانم‌های عزیز قرار بگیرند.

رنگ مو آمبره طلایی

اگر موهایی فر و مواج دارید این مدل رنگ مو را برای فصل تابستان انتخاب کنید.مطمئن باشید که این انتخابی  کاملا مناسب و ایده آل برای شما است. برای اینکه موهای خود را به کمک رنگ موی آمبره طلایی رنگ کنید باید ریشه موهای خود را تیره کرده و انتهای مو را هم طلایی کنید

رنگ مو آمبره طلایی

رنگ مو نقره‌‌ای دودی

رنگ مو نقره ای دودی جزء جدیدترین رنگ موهای سال 2021 است که سبب جذابیت چهره خانم‌ها و رنگ موی آن ها می شود و همچنین ظاهر شما را خاص تر و جذاب تر خواهد کرد. برای خانم هایی که موهای سفیدی دارند رنگ موی نقره‌ای دودی انتخابی کاملا مناسب و ایده آل خواهد بود.

رنگ مو نقره‌‌ای دودی

رنگ مو هلویی و کرم

این مدل رنگ مو حاوی سه تا رنگ است که این سه رنگ وقتی در کنار هم قرار می گیرند جذابیت و زیبایی خاصی پیدا می کند. برای استفاده از این رنگ مو اول باید ریشه موهای خود را قهوه ای تیره کنید سپس بخش میانی موهای خود را هلویی دودی کنید بعد انتهای موهای خود را نیز به رنگ روشن کنید.

رنگ مو هلویی و کرم

رنگ مو کاراملی روشن

یکی از معروف ترین و شیک ترین رنگ موهایی که در سال 2021 معرفی شده است رنگ موی کاراملی روشن است که می توانید از برای هایلایت کردن موهایتان استفاده کنید.

رنگ مو کاراملی روشن

رنگ موی مشکی و قهوه‌ای و صورتی

از خاص ترین و متفاوت ترین رنگ موهای سال 2021 مشکی و قهوه ای در  ترکیب با صورتی پاستیلی است و این رنگ مو برای آن هایی که تمایل دارند تا موهایی تیره با هایلایت داشته باشند انتخابی بسیار مناسب و ایده آل خواهد بود.

رنگ موی مشکی و قهوه‌ای و صورتی

رنگ موی صورتی در بخش پایینی موها

اگر می خواهید که رنگ موهایی خاص و بی نظیر داشته باشد می توانید بخش پایینی موهایتان را با استفاده از رنگ موی فانتزی صورتی رنگ کنید و این را هم بدانید که هر چه موهایتان بلندتر باشند این گونه مدل ها زیباتر و جذاب تر به نظر خواهد رسید.

رنگ موی صورتی در بخش پایینی موها

رنگ موی آمبره روشن

یکی از خاص ترین انواع مدل های رنگ مو در سال 2021 این مدل رنگ مو می‌باشد که با پایه مشکی کاملاً مناسب فصل تابستان است. در این مدل شما باید از قسمت ریشه تا نیمه ی موهای خود را به شکل مشکی تیره رنگ کنید بعد باقی مانده ی موهایتان را با بلوند روشن رنگ کنید. در نظر داشته باشید که در این مدل رنگ مو چنانچه تغییر رنگ تیره به رنگ روشن به طور صحیحی انجام شود خطی بین بخش تیره و روشن موهایتان ایجاد خواهد شد.

رنگ موی آمبره روشن

رنگ موی بنفش روشن و سفید

یکی از انواع دیگر از مدل های رنگ موی فانتزی بنفش روشن است و اگر می خواهید که در سال 2021 تیپی متفاوت داشته باشید می توانید با این مدل رنگ مو که مناسب فصل تابستان هم هست موهای خود را رنگ کنید.

رنگ موی بنفش روشن و سفید

رنگ موی قرمز آتشی

اگر که می خواهید رنگ موهایتان به شکل قرمز آتشی در بیاید لازم است که رنگ مو قهوه ای روشن را با رنگ موی مسی ترکیب کرده و بعد مخلوط آن ها را بر روی موهایتان بزنید.

رنگ موی قرمز آتشی

رنگ موی لاجوردی و آبی

اگر شما هم از آن گروه از اشخاصی هستید که دوست دارید رنگ مویی فانتزی داشته باشید می‌توانید این مدل را که یکی از زیباترین رنگ موهای سال 2021 است برای رنگ کردن موهایتان انتخاب کنید.

رنگ موی لاجوردی و آبی

رنگ موی صورتی پاستیلی

 این رنگ مو از مدل‌های زیبا و جذاب  سال 2021 هستند که اگر شما دوست دارید تا از این مدل برای رنگ کردن موهایتان استفاده کنید باید حتما در انتخاب مدل آرایش صورت و همچنین رنگ لباس خود هم حساسیت ویژه‌‌ای به خرج دهید.

رنگ موی صورتی پاستیلی

رنگ موی شرابی مسی

این رنگ مو جزو پرطرفدارترین مدل های رنگ موها در میان خانم ها است که در مدل های متنوع تیره و روشن وجود دارد و رنگ موی شرابی مسی جزو یکی از زیباترین انواع طیف های خاص این رنگ مو می باشد.

این روزها رنگ موهای فانتزی نگاه اکثر خانم ها را به طرف خودش جلب کرده است و یکی از شیک‌ترین انواع مدل‌های رنگ مو همین لایت صورتی و نسکافه ای می باشد که بسیار جذاب است. اگر که دوست دارید در سال 2021 یک رنگ موی فانتزی و کاملاً متفاوت از دیگران داشته باشید پیشنهاد می‌‌کنیم که با این مدل رنگ مو موهای خودتان را رنگ کنید.

رنگ موی شرابی مسی

رنگ موهای لایت صورتی و نسکافه‌ای

این روزها رنگ موهای فانتزی نگاه اکثر خانم ها را به طرف خودش جلب کرده است و یکی از شیک ترین انواع مدل های رنگ مو همین لایت صورتی و نسکافه ای می باشد که بسیار جذاب است.اگر که دوست دارید در سال ۲۰۱۹ یک رنگ موی فانتزی و کاملا متفاوت از دیگران داشته باشید پیشنهاد می کنم که با این مدل رنگ مو موهای خودتان را رنگ کنید.

رنگ موهای لایت صورتی و نسکافه‌ای

رنگ موی بژ

درست است که رنگ «بژ» جزو محبوب‌ترین رنگ‌های مو در همه ی دوران‌هاست ولی رنگ موی «بژ» در سال 2021 کمی با دیگر سال‌ها تفاوت دارد. رنگ موهای بژ در سال 2021 با آن سایه‌های بلوند و روشن‌تر خود به رنگی شیک و خاص برای خانم‌‌ها تبدیل شده است. افکت‌های هیجان انگیز سایه‌های بلوند آن رنگ چهره ی فرد را شفاف‌تر و روشن‌تر از قبل نشان خواهد داد.

رنگ موی بژ

مشکی پرکلاغی

اگر دارای پوست سفیدی هستید رنگ موی «مشکی پرکلاغی» که میتوان گفت جزو رنگ‌هایی است که همیشه محبوب و جذاب است برای شما مناسب است.این رنگ مو مانند گذشته رنگ برگزیده کارشناسان زیبایی برای سال 2021 است. ترکیب رنگ پوست سفید با موهای مشکی چهره شما را جوان و شاداب نشان می‌دهد.

مشکی پرکلاغی

رنگ مو موکالاته؛ رنگ مویی مدرن و کاملاً دخترانه

رنگ موی «موکالاته» رنگی کاملا شیک و مدرن و دخترانه است. درست مثل یک عدد فنجان «کافه‌لاته خوش‌رنگ» با اندکی تناژ رنگ طلایی می‌باشد.

رنگ مو موکالاته؛

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.