رویه ارسال

شرایط ارسال کالا

ارسال سفارش با پست پیشتاز

برای سفارش های ارسالی از طریق پست پیشتاز پس از ثبت سفارش طی یک روز کاری سفارش تحویل پست می شود. هزینه ارسال با پست پیشتاز 14،000 تومان به تمامی نقاط ایران می باشد. سفارش های بالای 400 هزار تومان ارسال رایگان می باشد!

ارسال به تهران (پیک ماه بیوتی – پیک فوری)

پیک ماه بیوتی : ارسال در 22 گانه تهران با پیک ماه بیوتی در بازه زمانی انتخابی شما ارسال می گردد. هزینه ارسال از این طریق 25،000 تومان و برای سفارش های بالای 400 هزار تومان رایگان می باشد!

پیک فوری : ارسال سفارش های پیک فوری طی 1 الی 4 ساعت کاری پس از ثبت سفارش و به صورت پسکرایه و از طریق اسنپ باکس انجام می پذیرد.

 

ارسال به شهرستان 

تمامی محصولات به مقصد شهرستان ها با پست پیشتاز ارسال می شود که 2 تا 5 روز کاری زمان می برد.

هزینه ارسال پیک 

هزینه ارسال پیک پس کرایه میباشد و بستگی به محدوه و زمان ارسال دارد.(مناطق 22 گانه تهران)

 

زماندبندی ارسال 

اگر ارسال سفارش خود را در تهران پیک انتخاب کنبد، زمان ارسال بین بازه که در زمان سفارش انتخاب کردید است در صورتی که به هر دلیلی بسته خود را دریافت نکنید هزینه ارسال مجدد به عهده شما می باشد.

اگر سفارش شما با پست سفارشی به تهران یا شهرستان ارسال می شود، ماه بیوتی تا یک روز کاری بسته شما را به به پست تحویل داده و به این ترتیب حدودا در تهران 1 تا 2 روز کاری و در شهرستان 2 الی 5 روز کاری به دست شما خواهد رسید .

کد پیگیری اگر کالا توسط پست برای شما ارسال شده است، با تحویل کالا به پست کد رهگیری برای شما از طریق پیامک ارسال می شود. با استفاده از این کد رهگیری میتوانید از وضعیت بسته پستی خود در سایت پست به آدرس tracking.post.ir مطلع شوید.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...